O nas

Nasza oferta na noclegi w Zakopanem powstała z uwagi na zwiększone zainteresowanie turystów spędzaniem weekendów, urlopów, świąt, a także letnich i zimowych wakacji w górach. Wraz z liczniejszymi przyjazdami turystów zwiększyły się także ich wymagania oraz oczekiwania. Jesteśmy tu po to, żeby zagwarantować naszym Gościom noclegi w komfortowych warunkach.

Na ulicy Nowotarskiej nad Młyńskim Potokiem oraz na ulicy Krupówki znajdują się eleganckie apartamenty, z okien których rozpościera się widok na piękne góry i rozległe, pełne atrakcji uliczki Zakopanego. Noclegi w apartamentach w centrum Zakopanego mogą okazać się romantycznym pobytem, świetną rozrywką dla grupy przyjaciół, jak i rodzinnymi, niezapomnianymi wakacjami. Zależy nam na tym, aby każdy mógł poczuć się tutaj swobodnie. Apartamenty od Zako Rent są zatem przestrzenne, w pełni wyposażone i estetyczne. W zależności od liczby osób, które chcą wynająć nasze apartamenty, proponujemy kwatery mieszczące od 2 do nawet 10 osób.

Motorem napędzającym nas do działania jest satysfakcja i uśmiech Gości.

Naszą misją jest zapewnienie wszystkim Gościom bezpiecznych, przytulnych i przede wszystkim niedrogich noclegów. Nie bez znaczenia jest dla nas również lokalizacja. Wybraliśmy centrum Zakopanego, aby każdy z Was miał okazję wypocząć w malowniczej, górskiej miejscowości, pełnej wielu atrakcji. Wakacje spędzone w naszych apartamentach będą idealnym rozwiązaniem zarówno dla tych, którym zależy na spokoju, świeżym powietrzu i kontakcie z naturą, jak i dla osób preferujących aktywny tryb życia, obiady i kolacje na mieście oraz nocne imprezowanie. Zakopane z pewnością Cię zaskoczy, a niezwykła atmosfera, która tu panuje sprawi, że poczujesz się u nas jak w domu...

Jesteśmy wieloletnim członkiem Tatrzańskiej Izby Gospodarczej. Zależy nam na tym, aby nasi Goście czuli się dobrze nie tylko w wynajmowanych przez nas apartamentach, ale także w całym mieście oraz jego okolicach. Wspólnie dbamy o dobro wszystkich turystów odwiedzających Zakopane.


ŚNIADANIA do syta!
NOWOŚĆ!