Cennik

Pobyt dzieci za DARMO?

W naszych Apartamentach mamy zniżki dla Najmłodszych Gości:

- dzieci do lat 3 śpią u Nas ZA DARMO!

Komfortowe apartamenty, noclegi w centrum Zakopanego i niskie ceny w jednym – czy to możliwe? Jak najbardziej! Wystarczy jedynie wybrać odpowiedni dla siebie apartament i dokonać szybkiej oraz prostej rezerwacji za pośrednictwem formularza online. W każdym oferowanym przez nas pokoju znajdują się eleganckie oraz praktyczne meble. Apartamenty posiadają łoża małżeńskie, sofy, krzesła, stoły, szafy, aneks kuchenny. Dla zwiększenia komfortu Gości, we wszystkich pokojach znajduje się 42-calowy telewizor.

W cenie zawarta jest możliwość pozostawienia samochodu na zamkniętym, monitorowanym parkingu. Każdy mieszkaniec apartamentu ma darmowy dostęp do sieci bezprzewodowej Wi-Fi. Na życzenie wystawiamy faktury VAT. Zawsze staramy się dopasować swoją ofertę do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań naszych Gości. Zachęcamy zatem do bliższego zapoznania się z propozycją i cennikiem wynajmu apartamentów w Zakopanem. W razie pytań zapraszamy do kontaktu!

W zależności od sezonu ceny za pobyt w naszych apartamentach I pokojach zaczynają się już od 59zł za osobę za noc!

Parking dla gości pokoi na ul. Krupówki 28 jest płatny i opłata wynosi 20zł/samochód/dzień. Goście na ul. Nowotarskiej 3 parking mają wliczony w cenę.

Regulamin

ŚNIADANIA do syta!
NOWOŚĆ!